ZESPÓŁ PSYCHOTERAPII, EDUKACJI i POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ

Grupy wsparcia i edukacji

Trudne dziecko - nastolatek

W życiu każdego rodzica przychodzi moment, w którym musi się zmierzyć z okresem dojrzewania u swojego dziecka. Niektóre nastolatki poszukując swojego miejsca w świecie i grupie rówieśniczej często oddalają się od rodziców, krytykują ich sposób postępowania oraz sprawiają problemy wychowawcze. Inne zamykają się w sobie, tworzą wokół siebie mur, nie potrafią się odnaleźć w swoim środowisku. Jeżeli martwisz się zachowaniem swojego dziecka, trudno Ci do niego dotrzeć, zapraszamy Cię do udziału w grupie dla rodziców, którzy mają podobne problemy.


Uczestnictwo w grupie obejmuje 6 dwugodzinnych spotkań, z udziałem jednego lub dwóch terapeutów, odbywających się raz w tygodniu w tej samej grupie od 6 do 12 osób. Szczegóły oraz informacje dotyczące terminu można uzyskać telefonicznie lub mailowo - patrz niżej lub zakładka "Kontakt".


Koszt udziału w grupie to 300 zł od osoby

Informacje i zgłoszenie udziału; k.morajda@self.krakow.pl, tel.: 600887338

 

Rozwód - trudny moment w Twoim życiu

Rozwód wiąże się z trudnymi emocjami zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Pojawiają się pytania i wątpliwości: jak poradzić sobie z negatywnymi uczuciami (np. poczuciem winy lub poczuciem krzywdy)? jak pomóc dziecku przetrwać ten trudny okres i zrozumieć nową sytuację, w której się znalazło? jak na nowo poukładać swoje życie? jak odnaleźć pozytywne aspekty rozwodu? Odpowiedzi na te i podobne pytania możesz uzyskać uczestnicząc w spotkaniach w gronie osób, które znalazły się w podobnej sytuacji. Zapraszamy osoby po rozwodzie, w trakcie rozwodu, oraz te, które rozważają zakończenie małżeństwa.


Uczestnictwo w grupie obejmuje 6 dwugodzinnych spotkań, z udziałem jednego lub dwóch terapeutów, odbywających się raz w tygodniu w tej samej grupie od 6 do 12 osób. Szczegóły oraz informacje dotyczące terminu można uzyskać telefonicznie lub mailowo - patrz niżej lub zakładka "Kontakt".

 

Koszt udziału w grupie to 300 zł od osoby

Informacje i zgłoszenie udziału: tel.: 661 864 451  e-mail: djpsychoterapia@gmail.com