ZESPÓŁ PSYCHOTERAPII, EDUKACJI i POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ

img

Oferta dla rodziców

Bycie rodzicem to bardzo odpowiedzialne i wymagające zadanie. Jesteś autorytetem, wzorem, przystanią bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Rodzicielstwo daje wiele radości i satysfakcji, czasem jednak stajemy przed trudnymi decyzjami, wątpliwościami i pytaniami.

Zdarza się, że rodzice czują się bezradni wobec pewnych zachowań  dzieci, nie są pewni, jak reagować w trudnych sytuacjach, czy jak w pozytywny i korzystny sposób rozwiązywać konflikty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwoju dzieci, ich wychowaniu, potrzebach i problemach, z którymi mogą się borykać, a także o tym, jak najlepiej im pomagać, zapraszamy do udziału w konsultacjach wychowawczych dla rodziców.

Konsultacje wychowawcze mają na celu wsparcie i edukację na temat faz rozwoju dziecka oraz wychowania, postaw rodzicielskich i rozwiązywania problemów wychowawczych. Zawierają również elementy i ćwiczenia Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, kursu, którego głównym celem jest nauka budowania prawidłowych relacji z dziećmi.

Czasem problem jest na tyle poważny, że warto skonsultować się ze specjalistą, który ma doświadczenie w pracy z rodzinami i pomoże wybrać odpowiednią dla Ciebie lub Twojego dziecka formę pomocy.

Konsultacje prowadzą:

Katarzyna Morajda tel: 600887338

Katarzyna Rudnicka tel: 604 430 553