ZESPÓŁ PSYCHOTERAPII, EDUKACJI i POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ

img

Oferta dla Kobiet

Córka? Partnerka? Żona? Matka? Babcia? KOBIETA. Masz wiele ról, zadań, planów i marzeń. Życie może być satysfakcjonujące, ale potrafi też dostarczyć problemów i dylematów. Przepracowanie? Kompleksy? Niska samoocena? Nieudane związki? Toksyczna rodzina? Bezrobocie? Bezpłodność? Brak zrozumienia? Te i inne  problemy, z którymi zmaga się współczesna kobieta mogą dotknąć każdą z nas. Instytut Rozwoju Kobiety powstał z myślą o kobietach, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej oraz o tych, które chcą się rozwijać i lepiej poznać siebie.

Pomoc, wsparcie i psychoedukacja

Nie ma osób, które nigdy nie borykają się z różnego rodzaju trudnościami i problemami. Każda z nas doświadczyła bezradności, czuła, że życie stawia jej cele, które wydają się nie do osiągnięcia. Każda z nas kiedyś znalazła się w trudnej sytuacji i potrzebowała z kimś porozmawiać, poradzić się, szukała wsparcia i zrozumienia. Instytut Rozwoju Kobiety jest miejscem, w którym możesz otrzymać pomoc biorąc udział w spotkaniach, prowadzonych przez wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów.

Udział w spotkaniach daje możliwość:
• otrzymania profesjonalnej pomocy w poradzeniu sobie z sytuacją, w której się znalazłaś
• zdobycia przydatnej wiedzy i umiejętności, które pozwolą Ci poradzić sobie w innych trudnych sytuacjach życiowych
• otrzymania wsparcia i zrozumienia
• uzyskania pomocy w radzeniu sobie z negatywnymi emocjami (np. smutkiem, lękiem, żalem, złością, poczuciem krzywdy i osamotnienia)
• podnieść samoocenę i poczucie własnej wartości

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy na: www.czytelnia.self.krakow.p